mūsų paslaugos

Pjovimas lazeriu. TIG, MIG Virinimas. Metalo šlifavimas ir poliravimas. Miltelinis dažymas

metalo_lakstu_pjovimas_lazeriu

Naujos kartos CNC metalo pjovimo staklių dėka galime tiksliai išpjauti detales iš įvairaus storio metalo lakštų. Darbinis stalo plotas 3×1,5m

Mūsų naujos juostinės metalo profilių pjovimo staklės Cormak HBS320 su barfeeder‘iu leidžia tiksliai, greitai ir kokybiškai supjauti metalo profilius bet kuriuo kampu nuo -45º iki 60º laipsnių.

Galime Jums pasiūlyti konstrukcijų virinimą MIG arba TIG metodais.
Turime sukaupę ilgametę sėkmingą patirtį gaminant interjero, eksterjero, mažosios architektūros produktus.
Savo prekes eksportuojame į Skandinavijos šalis, Vokietiją, Jungtines Amerikos valstijas.

Turėdami modernią įrangą, galime šlifuoti bei poliruoti plokščias bei vamzdines konstrukcijas iki vidutinio, aukšto bei aukščiausio blizgumo lygio.

Gaminių smėliavimas naudojamas siekiant nuimti nuo paviršiaus senus dažus, rudis bei tinkamai paruošti paviršių padengimui.
Galime nusmėliuoti Jūsų detales kvarciniu smėliu, korundu, stiklo frakcija. Maksimalūs detalių gabaritai 900x700x650 mm.

Tai yra modernus, greitas bei patikimas būdas apsaugoti gaminius iš metalo nuo korozijos, suteikti jam estetinę išvaizdą.

Tai yra patikima, saugi, ekologiška ir greita technologija skirta paviršių valymui. Šios technologijos dėka lengvai pašalinami rūdžių, dažų, oksidacijos ir dulkių nuosėdų sluoksniai, nuriebalinami paviršiai.